دولت برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال را به بخش خصوصی سپرد

به گزارش  خبرنگار تماس،  محمدرضا طلائی اظهار داشت: این نمایشگاه با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای‌عالی فضای مجازی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، توسط مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، از تاریخ 8 لغایت 11 اسفندماه در محل دائمی نمایشگا‌ه‌های بین المللی تهران برگزار می شود.

رئیس مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی توانمندی و ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و تولیدات محتوای بومی مبتنی بر فرهنگ ایرانی - اسلامی و توسعه سطح دسترسی جامعه به آخرین دستاوردها عنوان کرد.
وی با اعلام گروه های حاضر در نمایشگاه، گفت: در این نمایشگاه گروه های نرم افزار، ناشران دیجیتال، کامپیوتر، سخت افزار، ماشین های اداری، تلفن همراه هوشمند، نرم افزارهای تلفن همراه، بازی های رایانه ای، آنتی ویروسها، سیستم های حفاظتی ، سیستم های امنیتی، سیستم های مکان یابی و شناسائی رادیوئی، سرویس دهندگان اینترنت، سایت های اطلاع رسانی، خدمات الکترونیک، نمایشگرها و ویدئو پروژکتورها، امکان حضور دارند.
طلائی تصریح کرد: این نخستین نمایشگاهی است که ویژگی های نمایشگاه فناوری اطلاعات و نمایشگاه رسانه های دیجیتال را توامان داراست و به واقع این نمایشگاه نخستین رویداد فرهنگی فناوری دولت یازدهم است که هر دو رویکرد را در کنار هم قرار داده است.
رئیس مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران تاکید کرد: بخش خصوصی توانمندی لازم برای برگزاری نمایشگاه هایی که دولت متولی برگزاری آنها بود را دارد؛ از این رو طبق رویکرد دولت جدید، برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال که تاکنون توسط دولت برگزار می شد، به بخش خصوصی سپرده شده است.
شرکت در این نمایشگاه از طریق پورتال Saramad.ir  و یا وب سایت itdmex.ir امکان پذیر است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper