طبق اعلام مدیرعامل رایتل، تعرفه ترافیک داخلی اینترنت این اپراتور به نصف کاهش پیدا کرده و این کاهش هم برای بسته های اینترنتی و هم برای استفاده خارج از بسته مشترکین اعمال خواهد شد.

سیدمجید صدری - مدیرعامل رایتل - گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، حمایت از کارآفرینان، سرویس­‌دهندگان و رسانه­‌های داخلی بخشی از رسالت­‌های رایتل بوده و به همین جهت تقویت و گسترش فرهنگ استفاده از خدمات و محصولات داخلی را یکی از وظایف خود می­دانیم.

وی کاهش ۵۰ درصدی تعرفه اینترنت این اپراتور را هم در همین راستا دانسته و ابراز امیدواری کرد: این اقدام رایتل سبب افزایش استفاده مشترکین از خدمات و محتواهای داخلی شده و موجب رشد و توسعه این خدمات خواهد شد.

طبق گفته مدیرعامل رایتل، با ارایه این خدمت، مشترکین رایتل در هنگام استفاده از وب­سایت­های ایرانی، که میزبانی آنها در داخل کشور انجام می­‌شود، از تخفیف ۵۰ درصدی بهره­‌مند می‌شوند و این تخفیف هم در قالب بسته­‌های اینترنتی و هم در قالب استفاده عادی و خارج از بسته برای کاربران لحاظ خواهد شد.

مدیرعامل رایتل خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۲۰۰ سایت پرمخاطب ایرانی در لیست خدمات نیم­‌بها قرار دارند و مشترکین می­توانند برای اطلاع از اسامی آنها به وب­سایت رایتل به نشان www.rightel.ir/local-data مراجعه کنند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper