تیم‌های مستقل و جوانان علاقه‌مند به ساختن بازی‌های ویدئویی می‌توانند در دوره‌ی جدید فعالیت مرکز رشد بازی‌سازی، در هر کجای ایران که هستند، از حمایت این مرکز بهره‌مند شوند.

مرکز رشد بازی‌سازی، نهادی حمایت‌محور در ساختار انستیتو ملّی‌ بازی‌ سازی‌ است تا تیم‌های مستقل بازی‌سازی و گروه‌های علاقه‌مند علاوه بر در اختیار داشتن فضا و امکانات مناسب جهت ساخت بازی، استقلال فکری و تولیدی خود را نیز حفظ کرده و اقدام به تولید بازی‌های مورد نظر خود نمایند.

این حمایت‌ها در دو بخش صورت می‌گیرد. بخش اول منتورینگ، راهنمایی و حل مشکلات توسط متخصصان مرکز رشد و بخش دوم تخصیص فضای کاری و امکانات سخت‌افزاری برای تیم است.

تیم‌های تهرانی، همانند دوره‌های پیشین می‌توانند از هر دو نوع حمایت استفاده کنند. اما برای اولین بار، تیم‌های شهرستانی نیز می‌توانند از حمایت‌های بخش اول به صورت آنلاین و هفتگی بهره‌مند شوند.

متقاضیان به استفاده از خدمات حمایت مرکز رشد بازی سازی ایران تا پایان فروردین ماه فرصت دارند فرم ثبت‌نام را تکمیل و به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper