دونالد ترامپ، ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا اقدام به لغو قانون عدم افشای اطلاعات و تاریخچه جستجوی کاربران در سطح اینترنت کرده است.

دونالد ترامپ، ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا یکی از مهمترین تصمیمات خود بعد از اجرای قانون ضد مهاجرتی برای چند کشور مسلمان را با لغو قانون عدم افشای اطلاعات و تاریخچه جستجوی کاربران در سطح اینترنت که در دوران باراک اوباما به امضا رسیده بود عملی کرد و به این سبب دیگر شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت مجبور به حفاظت از اطلاعات کاربران نیستند.

لغو قانون عدم افشای اطلاعات و تاریخچه جستجوی کاربران در سطح اینترنت از طریق شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت باعث خواهد شد تا مرز حریم خصوصی کاربران در آمریکا باریک‌تر از هر زمانی شود و ناامنی در فضای اینترنت رشد پیدا کند.

طبق گزارشات منتشر شده باید گفت که حالا کاربران اینترنت به خصوص کارمندان و افراد دولتی و جنجالی در کشور ایالات متحده آمریکا باید بیشتر از اطلاعات و ردپای خود در اینترنت محافظت و مراقب جستجوهای خود باشند چرا که شاید در آینده اطلاعات آنها به دلیل لغو قانون عدم افشای کاربران در سطح اینترنت به افرادی چون هکرها یا شرکت‌های تبلیغاتی فروخته شود.

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper