آخرین مهلت ثبت نام در یازدهمین دوره جشنواره ملی خلاقیت های علمی - پژوهشی لکوکاپِ دانشگاه صنعتی شریف، پایان اسفندماه تعیین شد.

یازدهمین دوره جشنواره ملی خلاقیت های علمی پژوهشی لکوکاپ با تلاش خلاقیتکده مهندسی پزشکی دانشگاه شریف و لکوکاپ در لیگ های مختلفی همچون روباتیک، هوافضا، محاسبات ذهنی و چرتکه، نانو، مزرعه فکر، خلاقیت، طراحی سه بعدی، علوم آزمایشگاهی و پل ماکارونی تدارک یافته است.

این جشنواره با شعار'آینده از آن ماست' و با حضور شرکت کنندگانی از 70 شهر و 140 نمایندگی، روز جمعه 18 فروردین 1396 به میزبانی تهران و در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

تنوع شرکت کنندگان این جشنواره از سراسر کشور از یک سو و نیز گستردگی رشته های مختلف از سوی دیگر، باعث افزایش جذابیت، هیجان و نیز ارتقای کیفیت فنی رویداد می شود. طراحی سه بعدی، برنامه نویسی کودکان، ماشین های سوخت شیمیایی از جمله رشته های لیگ های جدید جشنواره امسال است و مزرعه فکر نیز در بیش از 30 بخش برگزار می شود.

علاقه مندان برای ثبت نام در این رویداد علمی می توانند با مراجعه به نمایندگی لکو در شهر و یا شهرستان خود نسبت به ثبت نام این جشنواره پیش از اتمام مهلت مقرر اقدام کنند و کسب اطلاعات بیشتر نیز درباره جشنواره نیز از طریق سایت اینترنتی leco.ir امکانپذیر است.

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper