شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی لوازم آرایش و تجهیزات حرفه‌ای سالنهای آرایش، اینترچرم 2017، 31 فروردین تا 2 اردیبهشت 96 در کروکوس اکسپو شهر مسکو روسیه برگزار می‌شود.

نمایشگاه عطر و لوازم آرایشی مسکو (InterCharm) بزرگترین نمایشگاه صنایع آرایشی در روسیه و اروپای شرقی است که همراه با بازار بین‌المللی تمام نوآوریهای صنعت آرایشی را ارائه می‌کند. اینترچرم شامل تأمین کنندگان، تولید کنندگان، توزیع کنندگان، خرده فروشان، سالنهای زیبایی، کلینیکها و فعالان حرفه‌ای مستقل در این صنعت است. در نمایشگاه اینترچرم روسیه 2017 محصولات، خدمات و تکنولوژیهایی چون مواد اولیه و بسته‌بندی برای تهیه محصولات تکمیل شده آرایشی نیز نمایش داده می‌شود.

این نمایشگاه هر ساله بیش از 30 کشور را گرد هم جمع می‌کند تا محلی برای دریافت فرصتهای جدید، پایه‌ریزی تجارت و یافتن توزیع کنندگان و خرده فروشان باشد. نمایشگاه اینترچرم روسیه فرصتی برای شرکت کنندگان است تا برند خود را به مناطق جدید معرفی کرده یا تولیدکنندگان را محلی برای ارائه مواد اولیه و بسته‌بندی محصولاتشان شناسایی کنند.

عطر و ادکلن، لوازم آرایشی ـ بهداشتی، لوازم آرایشی طبیعی و ارگانیک، محصولات زیبایی و سلامتی، نوآوری و قفسه‌های محصولات، آرایشگاه، خدمات ناخن، لوازم و البسه زنانه، فرمولاسیون (مواد خام و ترکیبات اولیه)، زیبایی در اینترنت (فروشگاه‌های آنلاین، سالنها و مؤسسات زیبایی) و... از جمله بخشهای نمایشگاه اینترچرم روسیه 2017 است.

گفتنی است شرکت همایش گستران ایماژ نماینده انحصاری ایران در این نمایشگاه اینترچرم روسیه 2017 بوده و نسبت به ثبت‌نام آن اقدام می‌کند. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این نمایشگاه می‌توانند به سایت www.imuzh.com مراجعه کرده یا با شماره 88175232 تماس بگیرند.

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper