معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری تکیه‌گاه اصلی محصولات دانش بنیان را سرمایه بخش خصوصی و همچنین حمایتهای فرهنگی عموم جامعه دانست.

سورنا ستاری شامگاه شنبه در آئین اختتامیه نخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» گفت: حرکت شروع شده در حوزه فرهنگ‌سازی در حوزه اقتصاد دانش بنیان و ساخت داخل باید بتواند اتفاقات جدی را در فرهنگ عمومی جامعه ایجاد کند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با تاکید بر این که بازار دانش بنیان یک بازار دولتی نیست، تکیه‌گاه اصلی بازار محصولات دانش بنیان را بخش خصوصی و فرهنگ عمومی جامعه دانست. وی گفت: ایران اسلامی خود از بازار بزرگ و مناسبی برخوردار است که همواره مورد توجه سایر کشورها بوده است.

آئین اختتامیه نخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و جمعی از فعالان عرصه علم و فناوری با معرفی برگزیدگان این جشنواره در مرکز همایشهای بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

جشنواره ملی فرهنگی، هنری ایران ساخت از 16 تا 18 دی‌ماه با شعار «فناوری ایرانی = کسب و کار ایرانی» با هدف جریان سازی در حمایت از تولید ساخت داخل و دانش بنیان برگزار شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper