اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار، پاویون جمهوری اسلامی ایران را در نمایشگاه تخصصی حوزه ICT، سبیت 2017 در شهر هانوفر آلمان برپا می‌کند.

اتاق بازرگانى، صنايع، معادن و كشاورزى ايران و متوليان دولتى حوزه فاوا در اتحادیه را حمایت و این اقدام مشارکت کرده‌اند. همچنین اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران با حمایت دست‌اندرکاران این حوزه حامی شرکتهایی است که نسبت به اختصاص فضا در نمایشگاه اقدام کرده‌اند.
پاویون ایران با همکاری سازمان توسعه تجارت در فضایی با مساحت 60 متر مربع برای حضور شرکتهای فعال حوزه ICT برپا می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این نمایشگاه و بهره‌وری از امکانات پاویون ایران باید دارای محصولی با پتانسیل و شرایط صادراتی باشند. همچنین شرکت متقاضی لازم است سایتی حداقل دو زبانه و دارای ابزارهای تبلیغاتی چون کاتالوگ و بروشور دو زبانه داشته باشند.
گفتنی است از آنجا که اختصاص غرفه در پاویون با حمایت اتاق ایران و متولیات دولتی برگزار می‌شود مبلغ 2500 یورو هزینه مشارکت در این پاویون است که باید به صورت نقدی به اتحادیه پرداخت شود. در چهل و ششمین دوره نمایشگاه تخصصی بین‌المللی سبیت از 30 اسفندماه 95 تا 4 فروردین‌ماه 96 در شهر هانوفر آلمان برگزار می‌شود.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper