هیئت ایرانی مهمان کشورهای چک و دانمارک می‌شود

اتاق بازرگانی تهران، یک هیئت اقتصادی ـ تجاری از بازرگانان و صاحبان صنایع ایرانی را یکشنبه دهم تا جمعه پانزدهم بهمن‌ماه به کشورهای جمهوری چک و دانمارک اعزام می‌کند.
این هیئت اقتصادی ـ تجاری که به سرپرستی مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران، اعزام می‌شوند زمینه فعالیتشان ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی و معدنی، صنایع سنگین، دارو و تجهیزات پزشکی، صنایع لبنی و غذایی، انرژیهای تجدیدپذیر، فناوریهای زیست محیطی و... است.
در این سفر که به دعوت کنفدراسیون ملی صنایع کشورهای جمهوری چک و دانمارک انجام می‌شود تمامی اعضای اتاق فعال در این زمینه می‌توانند با تکمیل فرم در برنامه شرکت کنند. علاقه‌مندان به شرکت باید فرم پیوست شده در لینک tccim.ir را به دو زبان فارسی و انگلیسی تکمیل و مدارک مورد نیاز مندرج در فرم را به همراه اسکن رنگی باکیفیت تا شنبه، چهارم دیماه، به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند. همچنین به دلیل سیستمی بودن فرمهای ناقص ارسال شده بررسی نخواهد شد.
در این برنامه روزهای 13 تا 15 بهمن‌ماه فقط برای حضور فعالان در زمینه‌های تخصصی دارو و تجهیزات پزشکی و صنایع لبنی و غذایی است. بنابراین علاقه‌مندان فعال در این زمینه می‌توانند یکی از این دو برنامه یا هر دو را برای حضور انتخاب کنند.
با توجه به محدودیت زمانی و لزوم هماهنگی با سازمانهای پذیرفته شده در کشورهای مقصد برای یافتن همتایان مناسب و ضرورت انجام هماهنگی با سفارتهای جمهوری چک و دانمارک برای تعیین وقت سفارت و دریافت ویزا این زمان قابل تمدید نیست. گفتنی است مهلت ثبت‌نام برای افرادی که ویزای شینگن دارند تا شنبه 11 دی‌ماه کنند.
همچنین اطلاعات مربوط به زمان تعیین شده سفارت برای انجام مصاحبه، تاریخهای پیشنهادی برای خرید بلیت، برنامه سفر و برآورد کلی هزینه‌ها پس از پایان ثبت‌نام اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper