نخستین هیات تجاری ایران با همت شرکت بین المللی همایش گستران ایماژ به بزرگترین نمایشگاه صدا و تصویر خاورمیانه و افریقا  که در تاریخ  16 تا 18 آذرماه سال جاری در مرکز تجارت جهانی دوبی برگزار می شود، اعزام می گردد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران ، شرکت بین المللی همایش گستران ایماژ به عنوان نماینده انحصاری این نمایشگاه در ایران ،نخستین هیات تجاری شامل فعالان و دست اندرکاران صنعت صوت و تصویر ، نمایندگان شرکت های بزرگ فعال در این صنعت و علاقه مندان این حوزه را برای نخستین بار به نمایشگاه اینفوکام اعزام خواهد کرد.

اینفوکام آسیا تابع اینفوکام بین المللی منطقه اقیانوس آرام ، یک تشکل تجاری بین المللی در صنایع فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین صنعت حرفه ای صوتی و تصویری است که دارای 5000 عضو شامل تولیدکنندگان ،طراحان سیستم ،معامله گران ، توزیع کنندگان ،مشاوران مستقل ،برنامه ریزان ، شرکت های نمایشی و اجاره ای ، مصرف کنندگان نهایی  و رسانه های حرفه ای از بیش از 80 کشور جهان می باشد.

نمایشگاه تجاری اینفوکام یک نمایشگاه با بیشترین اختراعات نوآور و پیاپی در کل دنیا است که بخش آسیایی آن در سه حوزه چین ، هند ، خاورمیانه و آفریقا برگزار می شود و قرار است بخش خاورمیانه و آسیای آن در تاریخ 16 تا 18 آذرماه سال جاری در مرکز تجارت جهانی دوبی به نمایش عموم درآید .

هرنمایشگاه شامل یک نمایشگاه تجاری و همایش می باشد که هردوی آنها فعالان صنعت و همچنین تصمیم گیران نهایی را گرد هم می آورد.

در این میان شرکت بین المللی همایش گستران ایماژ درنظر دارد به منظور توسعه صنعت صوت و تصویر و معرفی تکنولوژی و فناوری های نوین در صنایع فناوری اطلاعات و ارتباطات و صنعت حرفه ای صوتی و تصویری ، نخستین هیات تجاری ایرانی را به این نمایشگاه اعزام نماید.

برای دریافت کاتالوگ نمایشگاه اینفوکام اینجا را کلیک نمایید 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper