با توجه به مذاکرات صورت گرفته میان اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران با برگزارکنندگان جیتکس دوبی، از امسال امکان تعیین شرکت های موردنظر برای ملاقات های تجاری و برقراری ارتباط B2B برای شرکت کنندگان ایرانی در نمایشگاه جیتکس فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی جیتکس در ایران ، رایزنی های صورت گرفته درخصوص تسهیل شرایط برقراری ارتباط شرکت کنندگان ایرانی در نمایشگاه جیتکس با نمایندگان شرکت های خارجی حاضر در این نمایشگاه ، منجر به این شده است که برای نخستین بار شرکت های ایرانی پیش از برگزاری نمایشگاه جیتکس قادر خواهند بود شرکت های مورد نظر خود را برای برقراری ملاقات های تجاری انتخاب کرده و از طریق نماینده انحصاری نمایشگاه جیتکس در ایران قرارهای موردنظر خود را تنظیم کنند.

این تسهیلات به شرکت کنندگان در نمایشگاه جیتکس این امکان را خواهد داد که ضمن صرفه جویی در وقت و زمان خود در طول زمان برگزاری نمایشگاه ، مستقیما اهداف موردنظر خود را دنبال کرده و به نتیجه مطلوب خود برسند.

گفتنی است سی و ششمین نمایشگاه جیتکس دوبی به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای تکنولوژی جهان ،امسال در تاریخ 25 تا 29 مهرماه مصادف با 16 تا 20 اکتبر 2016   برگزار می شود.

از دلایل حضور بازدیدکنندگان می توان به خرید و ارایه سفارش های جدید، آشنایی با فناوری و دستاوردهای جدید، شناسایی عرضه کنندگان جدید، دیدار با عرضه کنندگان دولتی، تحقیق در مورد گزینه های مختلف خرید، توسعه کسب و کار، و حضور در کنفرانس جهانی جیتکس اشاره کرد.

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper