محمد علی سام مشاور نهاد ریاست جمهوری و رییس دبیرخانه هیأت نظارت بر سفرهای خارجی کارکنان دولت و هیأت همراه ایشان ضمن حضور در پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه اکسپو میلان 2015 از بخشهای مختلف این پاویون بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران محمد علی سام با حضور در پاویون ج.ا.ایران در محل برگزاری اکسپو 2015 در شهر میلان ایتالیا از بخشهای نمایشی و تجاری این نمایشگاه بازدید به عمل آورد و طی مصاحبه ای کوتاهی گفت: پاویون جمهوری اسلامی ایران در این دوره صاحب طراحی مدرن می باشد و این نمایشگاه با توانمندی های بالا به دلیل حضور ایران در بین 146 کشور مشارکت کننده می تواند جهت تعامل بیشتر با کشورهای خارجی مورد استفاده قرارگیرد و منجر به تبادل فرهنگی بین ایران و سایر کشورهای جهان گردد. همچنین بخش نمایش جاذبه های طبیعی - گردشگری ایران و دستاوردهای زیست فناوری را مورد تقدیر قراردادند و خاطر نشان کردند حضور در اینگونه عرصه های جهانی می تواند موجب رشد جایگاه ایران باشد.

لازم به ذکر است در این بازدید مدیر وقت پایون ج.ا.ایران ایشان را همراهی کرده و در ادامه این بازدید نیز از پاویون کشورهای آلمان، قزاقستان، ایتالیا و کویت بازدید نمودند .

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper