چهارمین جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور همزمان با روز جهانی ارتباطات با حضور حسن روحانی رئیس جمهور برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، چهارمین جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات شنبه 27 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

این جشنواره ساعت 9 صبح روز شنبه با حضور دکتر روحانی، وزراء، مسئولین و کارگزاران حوزه ICT در سالن اجلاس سران برگزار می شود.

محمدرضا فرنقی زاد دبیر اجرایی چهارمین جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در این باره گفت: با توجه به اهمیت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت از فعالان حوزه ICT می تواند سرعت پیشرفت کشور را در همه زمینه ها افزایش دهد و جشنواره ملی فاوا، زمینه ای برای معرفی و تقدیر از اندیشمندان، فعالان و متخصصان این حوزه است.

وی گفت: در این دوره از جشنواره، با یک بازنگری اساسی و همچنین آسیب شناسی دوره های پیشین، محورهای تخصصی حوزه ICT به شکل تخصصی با حضور اساتید و صاحبنظران حوزه های مختلف ICT شناسایی شد .

مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات با تاکید بر محورهای اطلاع رسانی و رسانه، فناوری، تولید و توسعه صادرات، آموزش و تحقیقات، توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات و ارزیابی اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات و شبکه های ارتباطی و مخابراتی و پست درگاه ارائه خدمات افزود: این محورها در کارگروه های مختلف با ثبت نام و ارائه مدارک توسط فعالان حوزه در ماههای گذشته، شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه چندین نوبت داوری تخصصی، افراد، گروهها، سازمانها و شرکت های فعال در این حوزه ها شناسایی شده اند ادامه داد: در این جشنواره چهره های برتر حقیقی و حقوقی این حوزه، در سال 92 معرفی می شوند.

منبع خبر :خبر گزاری مهر

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

JoomShaper